Dodany: 2011-08-01 14:13:55
 

Savoir vivre w restauracjachRestauracja gdańsk to miejsce, gdzie każdy z nas przeżyje niezapomniane wrażenia, oraz będzie mógł skosztować potraw o jakich nawet nie marzył. Oczywiście restauracja gdańsk to miejsce publiczne, gdzie codziennie przychodzi mnóstwo ludzi, wiec musimy pamiętać, że trzeba się tam należycie zachować.

 

Najlepszym sposobem na nie danie plamy jest zachowanie przynajmniej głównym zasad Savoir vivre. Jak mowa już o „kodeksie” dobrego zachowania przy stole, to w restauracji jest to nawet wskazane. Panie przodem, odsunięcie kobiecie krzesła, prawidłowe trzymanie sztućców i wiele innych zasad powinniśmy przestrzegać, ponieważ świadczą one o nas samych i naszej kulturze.

 

Restauracja gdańsk to miejsce, gdzie dobre maniery są wymagane, ponieważ złe zachowanie przy stole i „robienie z siebie durnia” może spowodować, że takim będziemy postrzegani, a to jak wiemy może się źle skończyć głównie dla nas samych. Osobiście uważam, że warto korzystać i chodzić do restauracji, ale dobre zachowanie i przestrzeganie przynajmniej podstawowych zasada Savoir vivre jest tam bardzo wskazane..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Savoir vivre w restauracjach
Nick: