Dodany: 2011-08-01 14:08:46

 

Napiwki w restauracjachRestauracja gdańsk to miejsce, gdzie będziemy mogli przeżyć jedną z niezapomnianych chwil w naszym życiu., dzieje się tak, ponieważ w miejscu takim jak restauracja gdańsk zawsze otrzymamy pyszne posiłki i jakieś gustowne wino.

 

Stołowanie w restauracjach niesie za sobą niestety wydatki finansowe, ale również doznania dla podniebienia… zazwyczaj wielu z nas też podczas wizyty w restauracja gdańsk zastanawia się, czy nagrodzić uprzejmych kelnerów napiwkiem. Być może w Polsce nie jest to jeszcze aż tak popularne, to na zachodzie napiwki zostawia się regularnie. Oczywiście moim zdaniem dawanie napiwku zdecydowanie motywuje kelnera do bycia bardziej uprzejmym i większego starania się, ale mówić szczerze Polacy nie zwykli to robić.

 

Oczywiście można tłumaczyć się, ze kelner za swoja prace dostaje miesięczne wynagrodzenie, ale tak naprawdę, to napiwek może go tylko i wyłącznie motywować do robienia tej pracy w nieco lepszym klimacie i atmosferze. Ja jak już jestem w restauracja gdańsk, to zawsze wspomogę kelnerów jakimś napiwkiem, bo potem zawsze się lepiej zachowują..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Napiwki w restauracjach
Nick: