Dodany: 2015-11-20 11:41:12

Paella Paella jest narodową hiszpańską potrawą, która przyrządzana jest głównie z ryżu, mięsa, owoców morza, warzyw, intensywnych przypraw, takich jak szafran, papryka. Przypomina nieco risotto, jednak nie jest z nim.

 

Tak naprawdę paella jest mieszanką wielu składników, dlatego też tak wiele jej odmian można spotkać w hiszpańskich restauracjach. Obecnie również w Polsce możemy skosztować tych przysmaków, na przykład w restauracji obiady opole. Obiady opole serwują znakomite dania kuchni hiszpańskiej, a paella należy do jednych z nich. Jest to danie niezwykle aromatyczne dzięki zawartym w nim przyprawom. Niestety jest to danie dość kaloryczne, a także niekoniecznie łaskawe dla naszego przewodu pokarmowego, ponieważ jest ciężkostrawne.

 

Jeśli więc jesteśmy na diecie to lepiej skusić się tylko na odrobinę tego dania. Obiady opole serwują je z wyśmienitymi dodatkami, które sprawią, że uczta będzie niezapomniana. Owoce morza, mięso, dziczyzna i inne dodatki na pewno nie pozwolą nam przejść obojętnie obok takiej potrawy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Paella
Nick: