Dodany: 2015-11-19 14:09:27
 

Keks Keks nie jest trudnym ciastem, a uwielbiamy go zwłaszcza za dużą ilość bakalii, które podnoszą jego walory smakowe. Przeważnie przygotowujemy go na święta, ale na co dzień również warto się pokusić o jego upieczenie.

 

Przygotowanie samego ciasta jest dość proste, pamiętajmy też o pieczeniu go w prostokątnej foremce. Wierzch ciasta należy polać lukrem, można również ozdobić bakaliami na zewnątrz. Keks możemy zrobić samodzielnie w domu, jego przygotowanie naprawdę nie zajmuje dużo czasu. Warto także pamiętać, że ciasto to może długo postać, wystarczy przechowywać je przykryte w jakimś ciemnym miejscu. Możemy również zamówić w restauracji obiady opole jako deser.

 

Obiady opole serwują różne rodzaje ciast, między innymi keks, który na pewno przypadnie do gustu nawet najbardziej wybrednej osobie. Nie wszyscy lubią bardzo słodkie ciasta, a keks idealnie pasuje, bo na pewno nie przesłodzimy się nim. Jeśli więc mamy ochotę na keks, a nie chcemy go piec to warto zamówić takie ciasto na przykład w restauracji obiady opole..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Keks
Nick: