Dodany: 2015-11-19 13:45:13

Brigadeiro Brigadeiro jest tradycyjnym przysmakiem kuchni brazylijskiej, który jest naprawdę prosty do przygotowania i z pewnością nawet osoby bez doświadczenia kulinarnego spokojnie poradzą sobie z jego zrobieniem.

 

Jak można się dowiedzieć na stronie obiady opole brigadeiro to nic innego jak niewielkie kuleczki o smaku czekoladowym, które można podawać również w foremkach do babeczek. Jak przygotować domowe brigadeiro? Jak zalecają obiady opole do przygotowania potrzebne są tylko 3 składniki – kakao, masło oraz mleko skondensowane. Wbrew pozorom z tak niepozornego połączenia powstaje prawdziwy smakołyk, czekoladowy raj.

 

Jak można przeczytać na stronie obiady opole przygotowanie jest bardzo łatwe, wystarczy wszystkie składniki wymieszać w rondelku a następnie stopniowo doprowadzić do wrzenia. Z tak przygotowanej masy należy formować kulki, które można ułożyć na mniejszych foremkach do babeczek. Z pewnością z przygotowaniem takiego smakołyku poradzi sobie każdy, nawet jeśli nie ma talentu kulinarnego. Brigadeiro na pewno posmakuje naszym gościom..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Brigadeiro
Nick: