Dodany: 2015-11-18 13:19:54
 

Dżem wiśniowyJednym z najbardziej polecanych przez catering opole dań jest aromatyczny dżem wiśniowy przyrządzany według tradycyjnych receptur, z zachowaniem dbałości o najlepiej wyselekcjonowane składniki.

 

Jak przygotowywany jest taki dżem przez catering opole? Istnieje kilka metod sporządzania pysznego dżemu wiśniowego, wszystko zależy od użytych składników do jego konserwacji. Możemy wykorzystać zwykły cukier, użyć cukru żelującego albo pektyny. Catering opole wykorzystuje cukier żelujący, żeby uzyskać idealną konsystencję przetworów. Dzięki temu dżem ma idealny smak oraz można go długo przechowywać w słoikach. Na wstępie owoce są zasypywane cukrem, a następnie są poddawane dalszej obróbce. Tak przygotowany dżem jest doskonałym dodatkiem do placków, naleśników i innych potraw, bo wzbogaca ich smak i sprawia, że są bogatsze.

 

Można także używać go do kanapek, jako nadzienie pączków i smakowitych wypieczonych bułeczek. Dżem wiśniowy ma różne zastosowania, co sprawia, że może się odnaleźć w rozmaitych zestawieniach..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dżem wiśniowy
Nick: