Dodany: 2015-11-03 14:16:02

 

Owoce kandyzowaneKandyzowanie polega na wnikaniu do wnętrza owoców cukru w celu zakonserwowania przetworów. Tak przygotowane produkty mogą przez długi czas zachować swoją świeżość. Dzięki temu możemy w środku zimy sięgnąć po witaminową bombę przygotowaną ze świeżych letnich owoców.

 

Do kandyzowanych owoców dodajemy dużo cukru, który je zakonserwuje i pomoże zachować dobrą formę przez dłuższy czas. Warto samodzielnie zrobić taką formę przetworów, żeby uzyskać owoce w pysznym syropie, których nie zapewni nawet najlepszy catering opole. Zresztą radość z samodzielnie przygotowanych przetworów będzie o wiele większa niż gdy zdecydujemy się na catering opole.

 

Pomimo, że współcześnie sztuka robienia takich specjałów powoli zanika, bo większość woli kupić gotowe to warto pamiętać, że nic nie zastąpi świeżych kandyzowanych owoców, które są źródłem cennych witamin i minerałów. Nawet najlepszy catering opole nie zapewni nam takich wrażeń jak przygotowane samodzielnie przetwory owocowe, które zachowają swoją dobrą kondycję przez kilka miesięcy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Owoce kandyzowane
Nick: