Dodany: 2015-11-02 13:42:53
 

Jak przyrządzać dróbPotrawy z drobiu można przygotowywać na wiele sposobów, w zależności od naszych indywidualnych upodobań. Jeśli nie mamy talentu kulinarnego to warto zdecydować się na zamówienie catering opole, gdzie na określony czas potrawy zostaną do nas dowiezione. Drób można gotować, najczęściej w ten sposób przygotowuje się kurczaki.

 

Przeważnie na 1 kilogram kurczaka bierzemy 1,5 litra wody. Pamiętajmy też, że liczy się rodzaj wody – wkładamy mięso do zimnej gdy chcemy uzyskać esencjonalny wywar, zaś do gorącej gdy zależy nam na walorach smakowych mięsa. Drób można także smażyć, jednak do tego nadają się najdelikatniejsze części mięsa – piersi. Warto je przed smażeniem panierować, chociaż podnosi to kaloryczność potraw.

 

Znakomicie smakują również mięsa duszone, które najpierw obsmażamy na tłuszczu, a następnie zalewamy niewielką ilością wody lub rosołu. Każdy powinien umieć przyrządzić potrawę z drobiu, nie jest to trudne, żeby zamawiać catering opole. Jeśli jednak mamy przewidzianą dużą ilość gości to warto wynająć catering opole..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak przyrządzać drób
Nick: