Dodany: 2015-11-02 13:40:16

 

Jak przyrządzać wieprzowinęWieprzowina jest mięsem, które chyba najczęściej, zaraz po drobiu, gości na polskich stołach. Nie wyobrażamy sobie przecież niedzielnego obiadku bez tradycyjnego kotleta schabowego.

 

Gotujemy ją samodzielnie, a także gdy zamawiamy catering opole również nie możemy się obyć bez takiego tradycyjnego dania, kojarzonego z polską kuchnią. Jednak jak przyrządzać wieprzowinę, żeby była nie tylko smaczna, ale również zdrowa? Wszystko zależy od tego jaką część wieprzowiny będziemy przyrządzać. Przykładowo schab najlepiej smakuje właśnie pieczony, duszony lub smażony. Łopatka idealnie nadaje się do pieczenia, duszenia, na kotlety mielone, można też przygotować z niej białą kiełbasę na Wielkanoc.

 

Niezależnie od tego czy samodzielnie przygotowujemy danie czy też zamawiamy catering opole, wieprzowina smakuje nam chyba najbardziej ze wszystkich mięs. Warto jednak nauczyć się samodzielnie przygotowywać potrawy z tego mięsa zamiast zamawiać gotowe przez catering opole. Nic nie smakuje przecież tak dobrze tak dobrze jak własnoręcznie grillowana karkówka..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak przyrządzać wieprzowinę
Nick: