Dodany: 2012-10-15 11:48:56

 

Obowiązki koordynatora sprzątańSprzątanie jest bardzo ważne dla wizerunku hotel pod warszawą. Bez czystości i higieny nie uda się zrobić pozytywnego wrażenia na wielu osobach przybywających do hotel pod warszawą.

 

Czystość jest wizytówką hotelu, świadczy ona o tym, że pracownicy na poważnie traktują swoje obowiązki i żywo się s nich wywiązują. To najważniejsze nawet dla biedniejszy hoteli niż hotel pod warszawą, czystość stoi na pierwszym miejscu. To priorytet i to poważny, bez niego nie uda nam się właściwie sprzedawać pozostałych usług hotelu, przecież nikt nie będzie chciał mieszkać w brudnym hotelu.

 

Pracownicy hotelowi mają w swoim gronie takie stanowisko jakim jest koordynator sprzątań, to osoba odpowiedzialna między innymi za nadzorowanie prac osób sprzątających w hotelu. Jej głównym zadaniem jest przestrzeganie wszelkich zasad czystości i wpajanie standardów w tym temacie wszystkim sprzątaczkom. Personel sprzątający musi być rozliczany ze swojej pracy na bieżąco w związku z tym koordynator sprzątań ma wiele pracy do zrobienia..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Obowiązki koordynatora sprzątań
Nick: