Dodany: 2012-10-15 11:47:27

 

Obowiązki recepcjonistyRecepcjonista ma sporo obowiązków na głowie. Jest jedną z najważniejszych postaci w całym hotel pod warszawą. Spoczywają na nim liczne obowiązki, które są wiążące dla przyszłości hotelu.

 

Jego praca t przede wszystkim komunikacja, u recepcjonisty meldują się nowi goście, zdają klucze, wysyła on sprzątaczki do pokoi, pełni rolę informacji i wita gości. Ponadto przyjmuje zgłoszenia dotyczące przede wszystkim problemów i awarii jakie zachodzą w hotel pod warszawą.

 

Raportowanie wszelkiego typu usterek jest ważne, w zależności od tego jak szybko zajdzie rejestracja danego zdarzenia tak szybko uda się ją naprawić lub zgłosić do właściwego fachowca. Szybkość działania w tam dużym hotelu jakim jest hotel pod warszawą ma ogromne znacznie duża rotacja gości uniemożliwia długotrwałe naprawy czy remonty. Tu trzeba działać szybko i sprawnie. Recepcjonista nie jest stanowiskiem wymagającym jakich szczególnych kwalifikacji, wystarczy ukończyć właściwą szkołę i przede wszystkim mieć dobrą prezencję..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Obowiązki recepcjonisty
Nick: