Dodany: 2012-10-15 11:42:48

 

Spa hotelowe - cenyCena zawsze budzi kontrowersje, nie jest nam łatwo pogodzić się z płaceniem. A ceny ciągle idą w górę, mimo kryzysowych tendencji pojawiających się w gospodarce nie wydają się zwalniać tempa w pięciu się w górę.

 

Ceny w spa mieszczącym się w hotel pod warszawą nie odbiegają od norm cenowych jakie panują w innych standardowych salonach tego typu. Zapewnia to bardzo korzystną ofertę, która jest mocno konkurencyjna wobec typowych spa, a dodatku pod nosem w hotel pod warszawą jest jeszcze basen i sauna oraz jacuzzi. To atrakcje za które nie muszą płacić klienci hotel pod warszawą i klienci spa o ile są też klientami hotelu.

 

Spa hotelowe utrzymuje ceny na pewnym niezmienionym standardzie od lat są one indeksowane jedynie o inflację. Najtańsze z całego zbioru zabiegów są masaże, tu cena waha się w przedziale od 30 złotych za pół godziny masażu do 45 złotych za pół godziny. Przeważnie stawka za minutę zabiegu to złotówka a niekiedy ponad złotówka. Niektóre zabiegi trwają dość krótko i ich cena podawana jest za sam zabieg bez przelicznika czasowego do takich należy henna brwi. Ceny w spa hotelowym nie są oderwane od rzeczywistości wręcz przeciwnie, muszą być mocno osadzona na realnych fundamentach..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Spa hotelowe - ceny
Nick: